ОГОЛОШЕННЯ
 
    Драбівська селищна рада оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в селищі Драбів. Пропозиції щодо участі у конкурсі приймаються до 2 грудня 2019 року. З конкурсною документацією можна ознайомитися в приміщенні Драбівської селищної ради за адресою: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, тел. 30994.
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
  Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті
  Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).
   Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо. Саме тому Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК. Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.
   Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).
Крім того відомості про земельні ділянки право власності на які виникло до 2004 року та посвідчені відповідними державними актами (акти червоного кольору) можуть бути також  не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК) бо не  мають кадастрового номера. Тож, якщо земельній ділянці не присвоєно кадастрового номера, тобто вона не внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.
  Саме тому Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного розроблення відповідної документації із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру. У разі відсутності землевпорядної документації на земельну ділянку також потрібно звернутися до організації, що є виконавцем робіт із землеустрою. Розроблену документацію пред’явити державному кадастровому реєстратору в Центрі надання адміністративних послуг за місцем розташування земельної ділянки для отримання витягу з Державного земельного кадастру щодо її реєстрації.
   Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК пропонуємо звернутися відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за адресою смт Драбів, вул. Центральна,69, кабінет 117, телефон (04738) 30-4-43.

 

Шановні жителі селища!

   Для підготовки до робіт по розгортанню снігу на дорогах і тротуарах селища в зимовий період просимо обрізати гілки дерев на висоті до 3 м, що ростуть поблизу ваших подвір’їв та перешкоджають проїзду комунальної техніки.
  Виконавчий комітет Драбівської селищної ради

Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» повідомляє, що втратив чинність наказ №35 від 30.07.97 р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» виконували безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках смт Драбів на умовах визначеного ним Положенням договору на планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
  Згідно Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. № 2404 передбачено, що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками і суб'єктом (Закон України “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках”), що має право на виконання таких робіт.
  З огляду на те, що нормативно-правовий акт, який регулював договірні відносини ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» із власниками/співвласниками (балансоутримувачами) багатоквартирних житлових будинків в частині виконання Товариством безоплатних робіт з проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання втратив чинність, ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» ставить Вас до відома про припинення з 01.01.2019 року виконання зазначених робіт на безоплатній основі, а у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.
  Товариством на сьогоднішній день вже розпочата компанія із укладання договорів на проведення робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання та переходу на обслуговування за договорами на умовах вільного ринку та договірних умов.
Враховуючи вищевикладене, для недопущення припинення газопостачання багатоквартирних житлових будинків та забезпечення безпечної життєдіяльності їхніх мешканців, просимо звернутися уповноважених осіб (управителів) багатоквартирних житлових будинків до Драбівського УЕГГ для укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання, що передбачені чинним законодавством України.
 
 
Драбівське управління по експлуатації газового господарства

 

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
  Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться  27.06.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.
     Номер телефону для довідки та запису: (0472) 33-00-27.