До уваги представників агропідприємств!

  Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
  Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться  27.06.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.
     Номер телефону для довідки та запису: (0472) 33-00-27.

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та жителів селища!

   Традиційно кожного року третьої суботи квітня в Україні відзначається День довкілля.
   Метою проведення Дня довкілля є створення нових зелених насаджень,  поліпшення естетичного та санітарного стану територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення.
   Хотілося б, аби відзначення Дня довкілля згуртувало якнайширше коло Драбів’ян, адже чистота рідного краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, селища. Кожен Драбів’янин, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу.
    Драбівська селищна рада закликає всіх мешканців селища Драбів взяти активну участь у проведенні заходів з озеленення та благоустрою (протягом квітня) і Дня довкілля (21квітня). Особливе наше звернення до молоді - адже вони споконвіку були рушійною та могутньою силою у здійснення нових звершень та ідей. 
    Тож згуртуємося та зробимо все, аби наше селище тішило око і веселило душу.

 

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

 Протягом квітня 2018 року проходитиме весняна акція з благоустрою населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ
  Запрошуємо Вас взяти участь в акції.
  Вдячні Вам за розуміння і підтримку.
  Більш детальну інформацію Вам нададуть працівники центру зайнятості.
 
     Адміністрація ЦЗ
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Драбівська селищна рада проводить конкурсу з відбору виконавця земельних торгів щодопродажу права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, загальна площа –0,010га кадастровий номер 7120655100:01:001:2524, яка розташован за адресою: вул.Центральна (Леніна), 46, смт Драбів, Драбівського району, Черкаської області.  
1.  Умови конкурсу:
Відповідно до Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах затвердженого рішенням сесії Драбівської селищної ради від 16.11.2017 року №22-44VIIконкурсна документація подається в запечатаному конверті , на якому крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт    ( у календарних днях).
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
2.  Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
-     заява про участь в конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів, затверджена рішенням сесії Драбівської селищної Ради від 16.11.2017 року №22-44VII;
копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
-   згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);
-   копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
- копії ліцензій;
-   копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
- інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно із стартовою ціною;
 
 Строк подання конкурсної документації: до 04.01.2018 року (включно), надсилати на адресу Драбівської селищної ради: вул. Гагаріна,17, смт Драбів, Драбівський район, Черкаська область, індекс 19800.
Конкурс відбудеться 15.01.2018 року в приміщенні Драбівської селищної ради об 11.00 год. 
 
 
 
До уваги жителів Драбівського району!
 
В Черкаській області розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС.
Це пересувний сервісний центр Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, який оснащений сучасним обладнання для надання громадянам послуг з:
-         реєстрації та перереєстрації транспортних засобів;
-         прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимості.
Сервісний центр МВС проводитиме прийом на базі Драбівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) за адресою: смт Драбів, вул. Васильченка, 73а. Заявки приймаються Драбівською селищною радою за  тел. 30994, 0989230094, 0677012988.