Шановні жителі
Драбівського району!
 
   07.02.2019 року в смт Драбів працюватиме пересувний мобільний сервісний центр МВС Черкаської області.
   Сервісний центр МВС проводитиме прийом на базі Драбівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) за адресою: смт Драбів, вул. Васильченка, 73а, тел. (044)290-19-88.  
   Нагадуємо, що сервісний центр МВС надає послуги:
  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
 

Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» повідомляє, що втратив чинність наказ №35 від 30.07.97 р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» виконували безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках смт Драбів на умовах визначеного ним Положенням договору на планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
  Згідно Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. № 2404 передбачено, що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками і суб'єктом (Закон України “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках”), що має право на виконання таких робіт.
  З огляду на те, що нормативно-правовий акт, який регулював договірні відносини ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» із власниками/співвласниками (балансоутримувачами) багатоквартирних житлових будинків в частині виконання Товариством безоплатних робіт з проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання втратив чинність, ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» ставить Вас до відома про припинення з 01.01.2019 року виконання зазначених робіт на безоплатній основі, а у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.
  Товариством на сьогоднішній день вже розпочата компанія із укладання договорів на проведення робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання та переходу на обслуговування за договорами на умовах вільного ринку та договірних умов.
Враховуючи вищевикладене, для недопущення припинення газопостачання багатоквартирних житлових будинків та забезпечення безпечної життєдіяльності їхніх мешканців, просимо звернутися уповноважених осіб (управителів) багатоквартирних житлових будинків до Драбівського УЕГГ для укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання, що передбачені чинним законодавством України.
 
 
Драбівське управління по експлуатації газового господарства

 

Оголошується конкурс адвокатів

   Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
   Для участі у конкурсі адвокатам необхідно: 
 1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 03 по 24 грудня 2018, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом; завантажити скановані копії заяви, заяви, форма якої встановлена Мін’юстом; усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу); свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (до 500 слів), складеного у довільній формі.
  УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів і відомостей про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).
  Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.
  2) Протягом 28 грудня 2018 року – 09 січня 2019 року пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).
  3) Протягом 21 – 22 січня 2019 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.
 
УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.
 
  Окрімтого, з 14 по16 січня 2019 року конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами копії документів, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосовання до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ досистеми надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.
  Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.
  Контакт для зворотного зв’язку з адвокатами:
Боровльов Дмитро Дмитрович, начальник відділу моніторингу якості правової допомоги управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 486 71 06 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), dmytro.borovlov@legalaid.gov.ua.
  Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 09.08.2017 №575, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 31.10.2018 №898).
  Переглянути наказ Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».
  Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 3552/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 14.11.2017 за № 1387/31255.

 

Шановні жителі селища!

   Для підготовки до робіт по розгортанню снігу на дорогах і тротуарах селища в зимовий період просимо обрізати гілки дерев на висоті до 3 м, що ростуть поблизу ваших подвір’їв та перешкоджають проїзду комунальної техніки.

  Виконавчий комітет Драбівської селищної ради

 

До уваги представників агропідприємств!
Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
  Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться  27.06.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.
     Номер телефону для довідки та запису: (0472) 33-00-27.

 

 
До уваги жителів Драбівського району!
 
В Черкаській області розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС.
Це пересувний сервісний центр Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, який оснащений сучасним обладнання для надання громадянам послуг з:
-         реєстрації та перереєстрації транспортних засобів;
-         прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимості.
Сервісний центр МВС проводитиме прийом на базі Драбівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) за адресою: смт Драбів, вул. Васильченка, 73а. Заявки приймаються Драбівською селищною радою за  тел. 30994, 0989230094, 0677012988.