ОГОЛОШЕННЯ

Драбівська селищна рада проводить конкурсу з відбору виконавця земельних торгів щодопродажу права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, загальна площа –0,0105 га кадастровий номер 7120655100:01:001:2524, яка розташован за адресою: вул.Центральна (Леніна), 46, смт Драбів, Драбівського району, Черкаської області.  
1.  Умови конкурсу:
Відповідно до Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах затвердженого рішенням сесії Драбівської селищної ради від 16.11.2017 року №22-44VIIконкурсна документація подається в запечатаному конверті , на якому крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт    ( у календарних днях).
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
2.  Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
-     заява про участь в конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів, затверджена рішенням сесії Драбівської селищної Ради від 16.11.2017 року №22-44VII;
копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
-   згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);
-   копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
- копії ліцензій;
-   копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
- інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно із стартовою ціною;
 
 Строк подання конкурсної документації: до 04.01.2018 року (включно), надсилати на адресу Драбівської селищної ради: вул. Гагаріна,17, смт Драбів, Драбівський район, Черкаська область, індекс 19800.
Конкурс відбудеться 15.01.2018 року в приміщенні Драбівської селищної ради об 11.00 год. 
 
 
Шановні жителі селища Драбів!
 
   Доводимо до Вашого відома, що Комунальним підприємством “Драбівське ВУЖКГ” організовується вивезення від приватних осель твердих побутових відходів (далі - ТПВ).
   Пакувати відходи необхідно у поліетиленові мішки об'ємом 50 л. Фактична вартість вивезення одного мішка ТПВ - 6 грн. 61коп.
   Збір відходів проводиться транспортом КП “Драбівське ВУЖКГ” два рази на місяць, кожного 9 та 23 числа місяця в осінньо-зимовий період, після проплати коштів у касі комунального підприємства за вивезення ТПВ.
  На першому етапі робота по вивезенню ТПВ буде проводитися по вул. Васильченка, вул. Шевченка та вул. Незалежності.
Виконком селищної ради попереджає, що згідно чинного законодавства забороняється :
   - спалювати рештки сільськогосподарських культур, тверді побутові відходи, гілки та листя дерев і кущів та інше;
      -  вивозити та виносити сміття, гілки та листя дерев і кущів за межі домоволодіння, на вулиці, в парки, сквери , лісосмуги.
  Виконком селищної ради буде вживати адміністративних заходів до тих жителів селища, хто порушує норми законодавства з питань охорони навколишнього природного середовища.
   Для отримання роз'яснень щодо вивезення твердих побутових відходів звертатися КП “Драбівське ВУЖКГ“ за тел. 30713.
 
Виконавчий комітет
Драбівської селищної ради
 
 
 
До уваги жителів Драбівського району!
 
В Черкаській області розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС.
Це пересувний сервісний центр Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, який оснащений сучасним обладнання для надання громадянам послуг з:
-         реєстрації та перереєстрації транспортних засобів;
-         прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимості.
Сервісний центр МВС проводитиме прийом на базі Драбівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) за адресою: смт Драбів, вул. Васильченка, 73а. Заявки приймаються Драбівською селищною радою за  тел. 30994, 0989230094, 0677012988.