ОГОЛОШЕННЯ

    Драбівська селищна рада проводить обговорення Статуту Драбівської об’єднаної  територіальної громади. Ознайомитися з проектом Статуту можна в Драбівській селищній раді, Левченківському старостинському окрузі та на офіційній інтернет-сторінці селищної ради. Пропозиції, зауваження надавати в письмовій формі до 20.09.2019 року в Драбівську селищну раду та Левченківський старостинський округ за адресами: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, тел. 30994;  с. Левченкове, вул. Центральна, 13А, тел. 93231.

Проект Статуту Драбіської об’єднаної  територіальної громади

 
 

Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» повідомляє, що втратив чинність наказ №35 від 30.07.97 р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» виконували безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках смт Драбів на умовах визначеного ним Положенням договору на планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
  Згідно Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. № 2404 передбачено, що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками і суб'єктом (Закон України “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках”), що має право на виконання таких робіт.
  З огляду на те, що нормативно-правовий акт, який регулював договірні відносини ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» із власниками/співвласниками (балансоутримувачами) багатоквартирних житлових будинків в частині виконання Товариством безоплатних робіт з проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання втратив чинність, ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» ставить Вас до відома про припинення з 01.01.2019 року виконання зазначених робіт на безоплатній основі, а у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.
  Товариством на сьогоднішній день вже розпочата компанія із укладання договорів на проведення робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання та переходу на обслуговування за договорами на умовах вільного ринку та договірних умов.
Враховуючи вищевикладене, для недопущення припинення газопостачання багатоквартирних житлових будинків та забезпечення безпечної життєдіяльності їхніх мешканців, просимо звернутися уповноважених осіб (управителів) багатоквартирних житлових будинків до Драбівського УЕГГ для укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання, що передбачені чинним законодавством України.
 
 
Драбівське управління по експлуатації газового господарства

 

Шановні жителі селища!

   Для підготовки до робіт по розгортанню снігу на дорогах і тротуарах селища в зимовий період просимо обрізати гілки дерев на висоті до 3 м, що ростуть поблизу ваших подвір’їв та перешкоджають проїзду комунальної техніки.

  Виконавчий комітет Драбівської селищної ради

 

До уваги представників агропідприємств!
Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
  Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться  27.06.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.
     Номер телефону для довідки та запису: (0472) 33-00-27.