ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

13 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 24 листопада 2016 року

1. Про затвердження програми «Підтримка державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та забезпечення матеріально- технічної бази управління Державної казначейської служби України у Драбівському районі Черкаської області для удосконалення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Драбівського району на 2016-2017 роки.

2. Про внесення змін до рішення сесії від 24.12.2015  № 3-2/VII «Про селищний бюджет на 2016 рік».

3. Про вилучення земельних ділянок.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

5. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Попудрібко Лідії Миколаївні.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про внесення змін до рішення №11-17/VIІ від 25.10.2016 року «Про укладання договору оренди».

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для садівництва

11. Про внесення змін до рішення № 11-12/ VIІ Від 25.10.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд»

12.Про надання одноразової  матеріальної  допомоги.

13. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища.

14. Про преміювання селищного голови  

Результат голосування