ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

15 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 15 лютого 2017 року

 

1. Про затвердження звіту по виконанню Програми соціального економічного і культурного розвитку селища Драбів у 2016 році.

2. Про внесення змін до рішення сесіїселищної ради від  22.12.2016 року № 14-1/VІІ   «Про затвердження Програми соціального, економічного та культурного розвитку селища Драбів на 2017 рік»

3. Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджетуза 2016 рік.

4.     Про внесення змін до рішення сесії від  22грудня  2016року № 14-2/VII Про селищний бюджет на 2017 рік

5. Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників Центру розвитку дитини «Сонечко»

6. Про внесення змін до рішення сесії від 12.07.216 № 8-3/VII“Про місцеві  податки і збори на 2017 рік”

7.  Про Порядок і розміривідрахування комунальними підприємствами та їх   об’єднаннями, які перебувають у комунальній власності Драбівської селищної ради, частини чистого  прибутку (доходу) до загального фонду селищного бюджету у 2017 році.

8.  Про надання  дозволу на списання частини основних засобів (технічне обладнання) майна комунальної власності КП «Драбівське ВУЖКГ». 

9. Про  внесення змін до Статуту комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства

10.Про вилучення земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Хлібодар» під будівлею котельні.

12. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

16.Про створення громадського пасовища.

17. Про затвердження Положення про громадське пасовище.

18.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницькогообслуговування.

19.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання у спільну часткову власність.

24. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 18 січня 2017 року.

25. Про внесення змін до рішення   № 11-18/VIIвід 25.10.2016 року “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі”

26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

27. Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2016 №14-6/VІІ«Про встановлення та затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2017 рік по Драбівській селищній раді».

28. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища

29. Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня  2016 № 14-15/VIІ «Про преміювання селищного голови» 

30. Про преміювання селищного голови.

Результат голосування