ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

16 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 19 квітня 2017 року

1.Про внесення змін до рішення сесії від  22грудня  2016року № 14-2/VII 
Про селищний бюджет на 2017 рік.

2. Про прийняття в комунальнувласність безхазяйного майна.

3. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення вул. Чкалова, вул. Нахімова, вул. Ковпака, вул. Лесі Українки, вул. Кутузова, вул.  Суворова, вул. Федорова в смт Драбів, Драбівського району, Черкаської області».

4. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення вул. Богдана Хмельницького, вул. Бакаївська в смт Драбів, Драбівського району, Черкаської області».

5. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22 грудня  2016 року № 14-5 /VІІ «Про затвердження штатного розпису апарату селищної ради».

6. Про розгляд Програми соціальної підтримки військовослужбовців, які приймають участь в АТО, та членів їх сімей на 2017 рік.

7. Про  виділення коштів на поповнення  статутного фонду комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства

8. Про вилучення земельних ділянок.

9.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд  учаснику бойових дій.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва.

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка,7А в смт Драбів.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для ведення особистого селянського господарства.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражівпо вул. Центральна в смт Драбів.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки під незавершений будівництвом гараж.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

21. Про визнання Генерального плану забудови смт Драбів.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту.

23. Про внесення змін до рішення № 11-15/VIІ від 25.10.2016 року  «Про надання в оренду земельної ділянки длябудівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд».

24. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин «Смак).

25. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (мала архітектурна форма).

26. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі №141 від 01.12.2005 року ПАТ «Укртелеком».

27. Про укладання договору оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка,7 в смт Драбів.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

29. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування

30. Про внесення змін до рішення сесії від 24.05.2016 № 7-11/ VІI“ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

31. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12 2016 року № 14-2/VІI «Про встановлення та затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2017 рік по Драбівській селищній раді».

32. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища.

33. Про преміювання селищного голови.

Результат голосування