ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

17 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 08 червня 2017 року

 

1.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Першотравнева в смт Драбів, Черкаської області».

2. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Лесі Українки в смт Драбів, Черкаської області».

3. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 19 квітня  2017 року № 16-5 /VІІ «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22 грудня  2016 року № 14-5 /VІІ Про затвердження штатного розпису апарату селищної ради».

4. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2016 № 14-2/VII«Про селищний бюджет на 2017 рік».

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів Перепелиці О.С.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів Перепелиці О.С.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Тарасенку В.М.

8.Про скасування рішення Драбівської селищної ради від 19.12.2007№15-9/V «Про затвердження остаточних розмірів земельних ділянок громадян смт Драбів, які передаються безкоштовно у приватну власність».

9. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища.

10.Про внесення до рішення сесії від 12.11.2017 № 1-11/ VІІ «Про затвердження Положення про надання адресної матеріальної допомоги жителям смт Драбів»

11.Про преміювання селищного голови.

12.Про надання щорічної відпустки селищному голові.

13.Про створення вуличного комітету.

Результат голосування