ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

18 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 13 липня 2017 року

 

1.Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2016р. № 14-2/VII   «Про селищний бюджет на 2017рік».

2.Про місцеві податки і збори на 2018 рік.

3.Про внесення до рішення сесії від 12.11.2015 № 1-11/ VІІ «Про затвердження Положення про  надання адресної матеріальної допомоги жителям  смт Драбів» та  до рішення сесії від 08.06.2017  № 17-12/ VІІ «Про внесення змін до рішення сесії від12.11.2015 № 1-11/ VІІ «Про затвердження Положення про надання адресної матеріальної допомоги жителям смт Драбів».

4.Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення вуличний комітет вулиці Кривогреблянська  у смт Драбів.

5.Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення вуличний комітет вулиці Першотравнева  у смт Драбів

6. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища.

7. Про вилучення земельних ділянок.

8. Про скасування рішення Драбівської селищної ради від 19.12.2007№15-9/V.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в смт Драбів, вул.Володимирська,81

10. Про скасування пункту1.3. рішення Драбівської селищної ради №16-14/VІІ від 19.04.2017р.

11.  Про скасування пункту 1.4. рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.04.2017 № 16-18/VII«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Драбів»

12. Про внесення змін до пункту 1.13. рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.04.2017 № 16-18/VII«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Драбів»

13. Про внесення змін до пункту 1.14. рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.04.2017 № 16-18/VII«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Драбів»

14. Про внесення змін до пункту 1.5. рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.04.2017 № 16-18/VII«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Драбів»

15. Про внесення змін до пункту 1.15. рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.04.2017 № 16-18/VII«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Драбів»

16. Про внесення змін до пункту 1.2. рішення сесії Драбівської селищної ради від 25.10.2016р. № 11-11/VII«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для городництва»

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для ведення особистого селянського господарства гр. Канаю А.Г.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для ведення особистого селянського      господарства гр. Перепелиці В.В..

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для ведення особистого селянського господарства гр. Логвиненку І.Д.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для ведення особистого селянського  господарства гр. Добробог Н.М.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського господарства гр. Михайлик Л.П.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського господарства гр. Трояну В.М.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського   господарства гр. Костюку О.О.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського  господарства гр. Рудику П.П.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського   господарства гр. Перепелиці Л.О.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)       для ведення особистого селянського господарства гр. Тацишин С.Д.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського господарства гр. Білоус С.П.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового    будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Канай О.Л.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка)гр. Канай А.Г.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Рудю В.П.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Окладіковій Л.І.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Лисенко І.Г.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Троян О.Д.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва гр. Біді В.А.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва гр. Трояну В.М.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва гр. Шкоді Ю.І.

37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражівпо вул. Центральна в смт Драбів гр.Яременко С.В.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю  смт Драбів гр. Айвазяна О.В.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю  смт Драбів гр. Вакуленка А.В.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю  смт Драбів гр. Коршаку С.В.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Кушмельову О.Л.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у спільну часткову власність гр. Алєнічевій Н.М. та гр. Євтушевській Л.Г.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Охріменко Р.В.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів Олексієнка Д.В.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр.Охріменко Р.В.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  індивідуальних гаражів в приватну власність жителю смт Драбів Чижику М.І.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в приватну власність жителю смт Драбів Кушмельову О.Л.

48. Про преміювання селищного голови 

49. Про надання щорічної відпустки селищному голові 

Результат голосування