ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

20 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 13 вересня 2017 року

1. Прозвіт начальника комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства»  щодо підготовки житлово-комунального господарства селища до роботи в осіньо-зимовий період 2017-2018 років.

2.Прозвіт завідувачки дошкільного навчального закладу Центр розвитку дитини «Сонечко» щодо роботи   закладу за 9 місяців 2016 року, та підготовки закладу до опалювального сезону 2017 – 2018 року.

3. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2016р. № 14-2/VII  «Про селищний бюджет на 2017рік».

4. Про  виділення коштів на поповнення  статутного фонду комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства.

5. Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади селища Драбів багатоквартирного житлового будинку по вулиці Благовісна, 29 в смт Драбів.

6.Про припинення права постійного землекористування.

7. Про вилучення земельних ділянок.

8.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для сінокосінняв межах  смт Драбів гр. Калині О.В.

-  Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського       господарства гр. Золочевському В.О.

- Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського       господарства гр. Солодкому І.В.

- Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського       господарства  гр. Радченку Ю.О.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Метелиці Н.М.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)      для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Синьогубу М.Г.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сіпко А.М.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Совенко Р.І.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стойді В.П.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Турукало Н.І.

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт Драбів вул.Гагаріна,15а

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Козачко А.В.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Осадчого В.М.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Перепелиці В.В.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасенку В.М.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Турукалу А.В.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр.Синьогубу М.Г.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Рудю В.П.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва гр. Некозу А.В.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва гр. Радченку В.О.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для садівництва гр. Потісу В.В.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр.Зінченко В.В.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Потіса В.В.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Зінченко В.В.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю  смт Драбів гр. Калині О.В.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Кубракова В.Я.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Сосюри Н.М.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки  в приватну власність гр. Тацишин С.Д.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  особистого селянського господарства  та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Тацишин С.Д.

34.Про створення громадського пасовища.

35. Про затвердження Положення про громадське пасовище.

36.Про надання матеріальної допомоги  жителям селища .

37. Про преміювання селищного голови

38. Про надання щорічної відпустки селищному голові 

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Качану В.В.

40. Про резервування земельних ділянок для учасників бойових дій для ведення особистого селянського господарства.

Результат голосування