ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

22 сесії Драбівської селищної ради VIІ скликання

від 16 листопада2017 року

      1. Про затвердження Програми благоустрою смт Драбів на 2018 – 2020 роки

     2. Про затвердження Програми підтримки і розвитку комунального підприємства “Драбівське ВУЖКГ” до 2020 року

3. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2016р. № 14-2/VII  «Про селищний бюджет на 2017рік».

4.  Про  виділення коштів на поповнення  статутного фонду комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства   

5. Про прийняття в комунальну власність безхазяйного майна.

6.  Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт кухні та пральні дошкільного – навчального закладу Центр розвитку дитини «Сонечко», смт Драбів,  Черкаської області».

7.  Про затвердження робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення від ТП-19, ТП 546 по вул. Гагаріна, вул. Центральна, провул. Фізкультурний, провул. Гагаріна та вул. Південна, в смт Драбів, Драбівського району,  Черкаської області».

      8. Про затвердження Порядку проведеннягромадських обговорень з питань   добровільного об’єднання територіальних громад.

     9. Про здійснення контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,   поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

    10. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення    (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення    особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки    в приватну власність гр. Логвиненку І.Д.

    11. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення   (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення   особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки   в приватну власність гр. Рудику П.П.

    12. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Тарасенку В.М.

    13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність  гр. Плічку Г.І.

    14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Альтаїр» в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  та укладання договору оренди з ПП «Альтаїр»

    15. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Логвиненку І.Д.

    16. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Сіпко А.М.

    17. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража в приватну власність гр. Резнер Т.В.

   18. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Перепелиці Л.О.

19  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земель для ведення фермерського господарства, що  перебувають в користуванні гр. Перепелиці В.В.

20. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, ДРГТ «Нептун».

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Дембінському О.А.

 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Купріну А.В.

 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лимаренко Н.М.

      24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в смт Драбів, вул.Володимирська,81.

     25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою     щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Драбів, вул.Володимирська,77

     26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації  земельної ділянки для будівництва  та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт Драбів вул.Гагаріна,15а

     27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі в смт Драбів, вул.Центральна,103

     28. Про вилучення земельних ділянок.

     29. Про внесення змін до рішення сесії Драбівської селищної ради від 19.03.2017 р. №16-22/VII«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту».

     30. Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради №20-8/2/VIIвід   13.09.2017.

     31. Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради №20-8/3/VIIвід  13.09.2017

     32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для ведення особистого селянського господарства гр. Біденко Л.В.

    33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для ведення особистого селянського господарства гр. Колотилу С.В.

    34.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Кулішу В.І.

    35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського   господарства гр. Купріну А.В.

   36.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для ведення особистого селянського господарства гр. Лимаренку М. І.

   37.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Овсієнку Р.В..

  38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Черненко В.В.

  39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Сергієнко О.О

  40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Ритченко В.М.

  41. Про внесення змін до договору оренди землі від 17.11.2014 року в зв’язку із зміною  Орендаря.

  42. Про перегляд орендної плати за користування земельною ділянкою гр. Погорєлова  В.Ю.

  43. Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки.

  44. Про утворення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою,  оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах,  затвердження її складу та Положення про неї.

  45. Про добір земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги

  46. Про внесення змін до договору  оренди землі від 05.12.2014 року

  47. Про внесення змін до рішення сесії від 19.04.2017 № 16-6/ VІІ «Про затвердження  Програми соціальної підтримки військовослужбовців, які приймають участь в АТО, та членів їх сімей на 2017 рік».

  48. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища.

  49. Про преміювання селищного голови.  

  50.Про затвердження робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення від по вул. 50 років Перемоги, вул. Сагайдачного, та вул. Грушевського, в смт Драбів, Драбівського району,  Черкаської області».

   51. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 13.07.2017№ 18-2/VІІ «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

   52. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду. 

 

Результати голосування