ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

24сесіїДрабівської селищної ради VIІ скликання

від 21  грудня 2017 року

1. Про затвердження Програми соціального, економічного та культурного розвитку смт Драбів на 2017 рік.

2. Про селищний бюджет на 2018 рік.

3.  Про встановлення та затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2018 рік по Драбівській селищній раді.

4. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у центрі розвитку дитини «Сонечко» в смт Драбів

5. Про затвердження ліміту каси селищної ради на 2018 рік

6. Про затвердження план роботи виконавчого комітету Драбівської селищної ради на 2018 рік.

7. Про прийняття в комунальну власність безхазяйного майна

8. Про встановлення надбавки за високі досягненняв праці або за виконання собливо важливої роботи селищному  голові та працівникам апарату Драбівської селищної ради.

9. Про вилучення земельних ділянок.

10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Березі П.І.

11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. БерезіВ.В.

12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Грінько Є.В.

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. ЄгоровуА.Б.

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Коломійцю О.О.

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Михайлику Г.І.

16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Осадчій Н.І.

17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Охріменко М.Г.

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Півторацькому І.В.

19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Стойді В.П.

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Усенко Т.В.

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Яременко С.В.

22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Чепурному А.М.

23.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Гайдаю Г.О.

24.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Коваленку В.Г.

25.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для будівництва і обслуговування житлового      будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Кутовому С.І.

26.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд       (присадибна ділянка) гр. Проскурні В.П.

27.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського    господарства гр. Коваленко Л.А.

28.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Черкесу С.В.

29.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гайдаю Г.О.

30.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку В.Г.

31.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Степанку А.О.

32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Перепелиці В.В.

33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Купріну А.В.

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Моісєєвій В.О.

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Синьогубу М.Г.

36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Стояненку А.І.

37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. КачануВ.В.

38.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Купріну А.В.

39.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність жителю смт Драбів гр. Синьогубу М.Г.

40.  Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради №15-11/VII від 05.02.2017року.

41.  Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2016 № 14-2/VII«Про селищний бюджет на 2017 рік»

42.  Про надання згоди на добровільнеоб’єднання територіальних громадта делегування представника доспільної робочої групи.

43.Про надання дозволу КП «Драбівське ВУЖКГ» на реалізацію памятника.

Результати голосування