ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

27 сесіїДрабівської селищної ради VIІ скликання

від 23 лютого2017 року

 

1. Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджету за 2017 рік

2.  Про затвердження звіту по виконанню Програми соціального, економічного і культурного розвитку селища Драбів у 2017 році.

3. Про затвердження Програму соціального  захисту жителів Драбівської територіальної громади, що постраждали внаслідок стихійного лиха на 2018 – 2021 роки.

4. Про внесення до рішення сесії від 12.11.2017 № 1-11/ VІІ «Про затвердження Положення про надання адресної матеріальної допомоги жителям смт Драбів»

5. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги.

6. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги.

7. Про надання матеріальної допомоги  жителям селища

8. Про внесення змін до рішення сесії від 21.12.2017 року № 24-2/VIІ «Про селищний бюджет на 2018рік».

9. Про звіт начальника комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства»,  щодо фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році.

10.  Про звіт завідувачки дитячого навчального закладу Центр розвитку дитини «Сонечко»  щодо роботи   закладу в 2017 році

11.  Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у центрі розвитку дитини «Сонечко» в смт Драбів

12.  Про перспективний план роботи селищної ради на  2018 рік.

13.  Про затвердження Положення про порядок  відчуження  комунального майна, що належить до комунальної власності  територіальної громади.

14.  Про надання дозволу КП «Драбівське ВУЖКГ» на реалізацію майна комунальної власності територіальної громади  селища Драбів

15.  Про затвердження програми організації та фінансування громадських робіт у 2018 році

16.  Про затвердження  Програми соціальної підтримки військовослужбовців, які приймають участь в АТО,та членів їх сімей на 2018 рік

17.  Про вилучення земельних ділянок 

18.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Стаднику І.Г.

19.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд  гр. Новицькій Г.М.

20.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)       для ведення ведення садівництва  гр. Просяник Л.В.

21.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража гр. Леднею М.В.

22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та передачу в оренду земельної ділянки в смт Драбів, вул.Володимирська,77

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та передачу в оренду земельної ділянки в смт Драбів, вул.Володимирська,81

24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Легкуну В.О.

25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Легкун Н.П.

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Денисюку О.В.

27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Канаю А.Г.

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Канай О.Л.

29.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Кучеру В.М.

30.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Осадчому В.М.

31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Проскурні М.А.

32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Сасі В.В.

33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Стадника І.Г.

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Лимаренко Н.М.

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Талан О.А.

36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Черкесу С.В.

37.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Радченку Ю.О

38.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Солодкому І.В.

39.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Біденко Л.В.

40.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Канаю А.Г.

41.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Козачко А.В.

42.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Кучеру В.М.

43.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Мехеді О.П.

44.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Осадчому В.М.

45.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Рибак І.В.

46.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Солодкому М.М.

47.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Черкесу С.В.

48.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва та передачу земельної ділянки в оренду гр. Ходаковській Л.В.

49.  Про внесення змін до договору оренди землі від 01.07.2015 року

50.  Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель селища Драбів

51.  Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів від 15.01.2018р.

52.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Коваленку В.Г.

53.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Коваленко Л.А.

531Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Коваленку В.Г.

54.  Про розгляд клопотання громадської організації по спільному випасу худоби «Берізка».

55.  Про  виділення коштів на поповнення  статутного фонду комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства

56.   Про затвердження програми відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово - комунальні послуги та розміром економічно - обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання) для населення селища Драбів на 2018-2020 роки.

57.   Про затвердження програми розвитку водопровідно – каналізаційного господарства селища Драбів до 2020 року.

58.  Про преміювання селищного голови.  

59.  Про погодження передачі у власність земельних ділянок учасникам бойових дій.

 

Результат голосування