ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

29 сесіїДрабівської селищної ради VIІ скликання

від 19 квітня2018 року

1.     Про Програму фінансової підтримки громадської організації «Футбольний клуб «Славутич» на 2018рік.

2.      Про внесення до рішення сесії від 12.11.2017 № 1-11/ VІІ «Про затвердження Положення про надання адресної матеріальної допомоги жителям смт Драбів».

3.     Про внесення змін до рішення сесії від 21.12.2017 року № 24-2/VIІ  «Про селищний бюджет на 2018рік».

     4. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення  від ТП-28 (Л-3), ТП-5 (Л-2),ТП-429 (Л-2), ТП-25 (Л-1), та ТП – 273 (Л-1) по вул. Першотравнева, вул. Польова та частина вул. Грушевського в смт Драбів,Драбівського району, Черкаської області».

5.     Про закриття фельдшерсько – акушерського пункту.

6.     Про затвердженя цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2018-2020 роки.

7.     Про надання одноразової  матеріальної  допомоги

8.     Про надання матеріальної допомоги  жителям селища

9.     Про надання дозволу на створення  органу самоорганізації населення  вуличний комітет вулиці Володимирська  у смт Драбів.

10.Про вилучення  земельних ділянок .

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Просяник Л.В. 

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Брензей Т.В.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Коваленко І.А.

14.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Жуку І.І.

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Волкову С.І.

16.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)       для ведення особистого селянського       господарства гр. Опанасенку А.О.

17.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        для ведення особистого селянського       господарства гр. Осадчому Б.А.

18.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для городництва  гр. Власенку С.Л.

19.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)       для будівництва і обслуговування житлового       будинку, господарських будівель і споруд       гр. Брензей Т.В.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення гр. Ярмілку М.М.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Кутовому С.І.

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Новицькій Г.М.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Проскурні В.П.

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Тищенку І.П.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Черненко В.В.

26.Про відмову у наданні земельної ділянки для будівництва гаража

27.Про внесення змін до пункту 9. договору оренди землі від 01.07.2015 року

28.Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради від13.09.2017р. №20-22/VII

29.Про надання в користування земельних ділянок

30.Про затвердження Положення про громадське пасовище

31.Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування

використання та охорони земель селища Драбів

32.Про проведення земельних торгів (аукціону)

33.Про преміювання селищного голови

Результат голосування